Het Team

               

Anita

Directie
Sales

anita@rosstucker.nl
06-46224181

 

 

Linda

Sales                               

linda@rosstucker.nl
0594-516017
 

 

Wendy

Sales
Administratie

wendy@rosstucker.nl
0594-516017

 

              

 

 

 

Femke

Sales recreatiemarkt


femke@rosstucker.nl
06-20960778

 

 

Berry

Directie
Logistiek

berry@rosstucker.nl
0594-516017

 

Herman

Magazijn

herman@rosstucker.nl
0594-516017

 

 

Henry

Directie
Inkoop

henry@rosstucker.nl
06-50601165

Ons laatste nieuws
Prijslijst 2018/2019
Prijslijst 2018/2019
Onze nieuwe prijslijst 2018/2019 is naar al onze klanten gestuurd. Mocht u nog niets hebben ontva...
Lees verder ...
Outlet
William armstoel
William armstoel
10 stapelbare armstoelen William frame zwart, bekleed met Stamskin Zen F4350-50456 blue. Te koop ...
Lees verder ...
Nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van onze speciale acties en schrijf u in voor de nieuwsbrief!
Neem contact met ons op
Ross Tucker
Kapteynlaan 19
9351 VG Leek
 
Tel:0594-516017
verkoop@rosstucker.nl
Volg ons ook via